Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Kalendár

február 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Výsledky celoštátneho kola SOČ

  • Podrobnosti:
    Napísal/a: PhDr. Katarína Hospodárová, koordinátorka SOČ, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová

  • 04-máj-2018 05:07

V školskom roku 2017/2018 bol vyhlásený jubilejný 40. ročník stredoškolskej odbornej činnosti. Naša škola sa do tejto súťaže zapojila dvoma prácami, ktoré postúpili na krajské kolo.  Na krajskom kole sa umiestnili obe práce na 1. mieste a to v odbore 06 – Zdravotníctvo a farmakológia a v odbore 17 – Pedagogika, psychológia a sociológia a zaistili si tak postup do celoštátneho kola. Celoštátne kolo stredoškolskej odbornej činnosti sa konalo v dňoch 25. - 27. apríla 2018 na pôde Žilinskej univerzity v Žiline.

Súťažilo sa v sedemnástich súťažných odboroch. V každom z odborov boli zastúpené dve práce z každého kraja, teda šestnásť prác. Našu školu i Košický samosprávny kraj úspešne reprezentovali žiačky: 

v odbore 17 – Pedagogika, psychológia a sociológia  
2. miesto - „Ospalý tínedžer“ – autorky: Kvetoslava Čorbová (I.ZA), Lívia Rabajdová (IV.ZB), konzultant: PhDr. Katarína Hospodárová

v odbore 06 – Zdravotníctvo a farmakológia
bez umiestnenia - „Hluchá generácia“ – autorka: Dominika Čižmárová (IV.ZA), konzultant: PhDr. Katarína Hospodárová

Autorkám srdečne blahoželáme.

Výsledky našich žiačok aj v tomto školskom roku potvrdili, že žiaci Strednej zdravotníckej školy v Michalovciach sú nadaní, vnímaví na aktuálne problémy dnešnej doby a ich práce sú spracované na veľmi vysokej úrovni. Navyše výsledky svojej práce dokážu úspešne prezentovať a obhájiť vo veľkej konkurencii v súťaži SOČ, ale aj na odborných seminároch, organizovaných pre zdravotníkov z praxe.

Celoslovenské kolo 40. ročníka SOČFotogaléria

SZŠ Vstúpte ...