Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Kalendár

jún 2022
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Aktuálne správy, udalosti a šport na Strednej zdravotníckej škole v Michalovciach. Podrobnejšie informácie o udalostiach si môžete pozrieť v kalendári.

FLYFIT – účinné a zábavné cvičenie

 • Napísal/a: Mgr. Erika Bobiková, Mgr. Hedviga Šľachtová, jazyková korekcia PhDr. Bibiana Lojanová
 • 22 jún 2022

Viete, prečo je Flyfit jedno z najzdravších a najúčinnejších cvičení? Lebo precvičuje hneď viacero svalov súčasne. Aj keď sa pri cvikoch zameriate na konkrétnu oblasť, vždy sú zapojené svaly celého tela. Svojimi účinkami má Flytfit asi najbližšie k power joge – je to kvalitný funkčný tréning, ale má aj čosi navyše. Keďže sa cvičí vo vzduchu na špeciálnej sieti hammock, musíte neustále udržiavať rovnováhu, a tak – hoci si to ani neuvedomíte – zapájate vnútorné stredové svalstvo (core), ktoré je potrebné na správne držanie tela.

Čítať ďalej...

Deň otcov

 • Napísal/a: Mgr. Adriana Brhlíková, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová
 • 15 jún 2022

Deň otcov patrí medzi symbolické medzinárodné dni. Oslavuje sa vždy v tretiu júnovú nedeľu. V tomto roku je to práve 19. júna. V tento deň sa oslavuje rola otca a jeho vzťah k deťom.

Zároveň pripomína aj to, akú dôležitú funkciu oteckovia vo výchove detí plnia, a zdôrazňuje úlohu otcov v spoločnosti. Rovnako ako matka by sa mal aj otec starať o svoje deti, naučiť ich všetkému potrebnému, tráviť s nimi čas, byť pre nich oporou a podporiť ich v dôležitých momentoch ich života.

Čítať ďalej...

Súťaž prvej pomoci – „Zdravotník v akcii“ 2021/2022

 • Napísal/a: Ema Melková (II.PSA), jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová
 • 15 jún 2022

Dňa 10.6.2022 sa žiačky našej školy z triedy II.PSA – Sarah Brindová, Simona Malíková, Ema Melková a Sofia Rodinová zúčastnili celoslovenskej súťaže Zdravotník v akcii, ktorú usporiadala Stredná zdravotnícka škola na Sládkovičovej ulici v Prešove.

Čítať ďalej...

Časopis Névus 2021/2022

 • Napísal/a: Pedagogické vedenie – Mgr. Adela Makšimová, Mgr. Ivana Pastiriková
 • 14 jún 2022

Len my rozhodujeme, akým smerom sa budeme uberať... V aktuálnom čísle časopisu Névus vám prinášame úprimné a osobné názory našich študentov, rozhovor s pani učiteľkou Lojanovou, úvahy o ľudskej kráse, tvorivé písanie v anglickom jazyku a mnoho iného.

Čítať ďalej...

Predĺž si platnosť preukazu ISIC

 • Napísal/a: Mgr. Zdenka Chromišinová, správca ISIC kariet
 • 09 jún 2022

Milí študenti,

blíži sa záver školského roku a je potrebné, aby ste si predĺžili platnosť preukazu ISIC/EURO<26 a získali zľavy a výhody na Slovensku aj v zahraničí.

Predĺženie platnosti preukazu ISIC  Predĺženie platnosti preukazu ISIC v doprave   Predĺženie platnosti preukazu ISIC v doprave cez UBIAN

Po kliknutí na obrázok otvoríš pdf dokument s inštrukciami.

ČITATEĽSKÁ ÚROVEŇ MLÁDEŽE V DIGITÁLNEJ DOBE

 • Napísal/a: Mgr. Jana Poľašková, Mgr. Adela Makšimová, jazyková korekcia Mgr. Adela Makšimová
 • 03 jún 2022

Dňa 2. 6. 2022 sa žiaci I.PSB triedy spolu s pedagogickým dozorom Mgr. Adelou Makšimovou a Mgr. Janou Poľaškovou zúčastnili interaktívneho seminára, ktorý pripravila Zemplínska knižnici Gorazda Zvonického v Michalovciach.

Čítať ďalej...

KFL – ŠTUDENTSKÁ LIGA VO FUTBALE CHLAPCOV

 • Napísal/a: PaedDr. Dávid Štuň, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová
 • 01 jún 2022

Dňa 20. mája 2022 sa vybraní žiaci prvého až tretieho ročníka našej školy zúčastnili futbalového turnaja KFL - študentská futbalová liga, kde si zmerali sily s hráčmi iných stredných škôl.

Čítať ďalej...

SZŠ Vstúpte ...

Vzdelávacie centrum Microsoft

Pozrite si nové číslo