Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Kalendár

jún 2022
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Aktuálne správy, udalosti a šport na Strednej zdravotníckej škole v Michalovciach. Podrobnejšie informácie o udalostiach si môžete pozrieť v kalendári.

FLYFIT – účinné a zábavné cvičenie

 • Napísal/a: Mgr. Erika Bobiková, Mgr. Hedviga Šľachtová, jazyková korekcia PhDr. Bibiana Lojanová
 • 22 jún 2022

Viete, prečo je Flyfit jedno z najzdravších a najúčinnejších cvičení? Lebo precvičuje hneď viacero svalov súčasne. Aj keď sa pri cvikoch zameriate na konkrétnu oblasť, vždy sú zapojené svaly celého tela. Svojimi účinkami má Flytfit asi najbližšie k power joge – je to kvalitný funkčný tréning, ale má aj čosi navyše. Keďže sa cvičí vo vzduchu na špeciálnej sieti hammock, musíte neustále udržiavať rovnováhu, a tak – hoci si to ani neuvedomíte – zapájate vnútorné stredové svalstvo (core), ktoré je potrebné na správne držanie tela.

Čítať ďalej...

Deň otcov

 • Napísal/a: Mgr. Adriana Brhlíková, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová
 • 15 jún 2022

Deň otcov patrí medzi symbolické medzinárodné dni. Oslavuje sa vždy v tretiu júnovú nedeľu. V tomto roku je to práve 19. júna. V tento deň sa oslavuje rola otca a jeho vzťah k deťom.

Zároveň pripomína aj to, akú dôležitú funkciu oteckovia vo výchove detí plnia, a zdôrazňuje úlohu otcov v spoločnosti. Rovnako ako matka by sa mal aj otec starať o svoje deti, naučiť ich všetkému potrebnému, tráviť s nimi čas, byť pre nich oporou a podporiť ich v dôležitých momentoch ich života.

Čítať ďalej...

Súťaž prvej pomoci – „Zdravotník v akcii“ 2021/2022

 • Napísal/a: Ema Melková (II.PSA), jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová
 • 15 jún 2022

Dňa 10.6.2022 sa žiačky našej školy z triedy II.PSA – Sarah Brindová, Simona Malíková, Ema Melková a Sofia Rodinová zúčastnili celoslovenskej súťaže Zdravotník v akcii, ktorú usporiadala Stredná zdravotnícka škola na Sládkovičovej ulici v Prešove.

Čítať ďalej...

Časopis Névus 2021/2022

 • Napísal/a: Pedagogické vedenie – Mgr. Adela Makšimová, Mgr. Ivana Pastiriková
 • 14 jún 2022

Len my rozhodujeme, akým smerom sa budeme uberať... V aktuálnom čísle časopisu Névus vám prinášame úprimné a osobné názory našich študentov, rozhovor s pani učiteľkou Lojanovou, úvahy o ľudskej kráse, tvorivé písanie v anglickom jazyku a mnoho iného.

Čítať ďalej...

Predĺž si platnosť preukazu ISIC

 • Napísal/a: Mgr. Zdenka Chromišinová, správca ISIC kariet
 • 09 jún 2022

Milí študenti,

blíži sa záver školského roku a je potrebné, aby ste si predĺžili platnosť preukazu ISIC/EURO<26 a získali zľavy a výhody na Slovensku aj v zahraničí.

Predĺženie platnosti preukazu ISIC  Predĺženie platnosti preukazu ISIC v doprave   Predĺženie platnosti preukazu ISIC v doprave cez UBIAN

Po kliknutí na obrázok otvoríš pdf dokument s inštrukciami.

ČITATEĽSKÁ ÚROVEŇ MLÁDEŽE V DIGITÁLNEJ DOBE

 • Napísal/a: Mgr. Jana Poľašková, Mgr. Adela Makšimová, jazyková korekcia Mgr. Adela Makšimová
 • 03 jún 2022

Dňa 2. 6. 2022 sa žiaci I.PSB triedy spolu s pedagogickým dozorom Mgr. Adelou Makšimovou a Mgr. Janou Poľaškovou zúčastnili interaktívneho seminára, ktorý pripravila Zemplínska knižnici Gorazda Zvonického v Michalovciach.

Čítať ďalej...

KFL – ŠTUDENTSKÁ LIGA VO FUTBALE CHLAPCOV

 • Napísal/a: PaedDr. Dávid Štuň, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová
 • 01 jún 2022

Dňa 20. mája 2022 sa vybraní žiaci prvého až tretieho ročníka našej školy zúčastnili futbalového turnaja KFL - študentská futbalová liga, kde si zmerali sily s hráčmi iných stredných škôl.

Čítať ďalej...

SZŠ Vstúpte ...

Vzdelávacie centrum Microsoft

Pridané fotogalérie

 1. 0
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
Pozrite si nové číslo