Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Študentský ples Zdravoťák

  • Podrobnosti:
    Napísal/a: Mgr. Iveta Rusnáková, Mgr. Jana Lörincová, Mgr. Lenka Sojková, Mgr. Ľubica Terebeššyová, koordinátorky plesu, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová

  • 10-marec-2019 14:23
Študentský ples Zdravoťák 2019

Dňa 1.3.2019 sa uskutočnil s radosťou očakávaný 4. ročník študentského plesu ZDRAVOŤÁK, ktorý zorganizovali žiaci SZŠ v Michalovciach pod vedením koordinátorov žiackej školskej rady.

Študentský ples slávnostne otvoril úvodným slovom riaditeľ školy, RNDr. Dušan Žaludko. Slávnostný večer sa niesol vo veľmi príjemnej spoločenskej atmosfére. Tóny hudby roztancovali všetkých 119 účastníkov plesu. Spestrením večera bol aj zábavný program pripravený žiakmi školy v spolupráci s umeleckým zoskupením TALENTUM. Pred polnocou prišla na rad tombola, ktorá je obľúbenou súčasťou plesu.
Sme radi, že náš študentský ples Zdravoťák mal pozitívne ohlasy a veríme, že aj nasledujúci ročník budeme môcť organizovať so zanietením, nápadmi a pomocou našich žiakov.

SZŠ Vstúpte ...