Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

XI. ročník Memoriálu Kamily Tarbajovej vo volejbale pedagógov

  • Podrobnosti:
    Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová

  • 27-september-2015 10:19

Za sviatok volejbalu možno považovať 25. september 2015 na Strednej zdravotníckej škole v Michalovciach.  V telocvični školy sa uskutočnil už  XI. ročník Memoriálu Kamily Tarbajovej vo volejbale pedagógov. Zúčastnili sa ho tri michalovské stredné školy – Gymnázium na Ulici Ľudovíta Štúra v Michalovciach, Stredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce, Stredná zdravotnícka škola Michalovce a Cirkevná stredná odborná škola sv. Jozafáta Trebišov.

Hralo sa systémom každý s každým na dva vyhraté sety. Jednotlivé zápasy rozhodovala rozhodcovská dvojica Radoslav Babej a Juraj Vetrecin. Jednotlivé zápasy mali vysokú športovú úroveň a odohrali sa v duchu fair play.
Po športovej časti v telocvični nasledovala spoločenská časť turnaja v jedálni školy. Riaditeľ SZŠ v Michalovciach – RNDr. Dušan Žaludko – najprv odovzdal synovi Kamily Tarbajovej, Michalovi Tarbajovi darček a potom jednotlivým družstvám poháre, diplomy a vecné ceny od hlavných sponzorov turnaja – KEREX, s.r.o. Michalovce, MsÚ Michalovce, Nemocničná lekáreň Dr. Max Michalovce. Všetkým družstvám poďakoval za účasť, predvedené volejbalové majstrovstvo a poprial im v ich zodpovednej práci veľa elánu, tvorivosti a úspechov. Potom už nasledovalo príjemné posedenie pri dobrotách, ktoré pripravil kolektív zamestnancov SZŠ Michalovce.
Poradie:
1.SZŠ Michalovce
2.GĽŠ Michalovce
3.CSOŠ sv. Jozafáta Trebišov
4.SOŠ OaS Michalovce

Účastníci turnaja sa v neformálnej debate zhodli na tom, že XI. ročník Memoriálu Kamily Tarbajovej vo volejbale pedagógov bol veľmi vydarený a že sa už tešia na ten nasledujúci.

SZŠ Vstúpte ...