Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Londýn 2016

  • Podrobnosti:
    Napísal/a: PhDr. Anna Kӧverová, jaz. korekcia článku PhDr. Anna Kӧverová

  • 28-jún-2016 14:02

V dňoch od 13. do 18. júna 2016 sa vyučujúce ANJ PhDr. Anna Kӧverová, Mgr. Ľudmila Chovancová a Mgr. Alena Majerčáková zúčastnili spolu s 25 žiakmi našej školy – I.ZA, I.M, II.M, I.FL, II.FL tematicko - poznávacieho zájazdu v Londýne – hlavnom meste UK.

Londýn 2016

Po náročnej ceste autobusom sme boli očarení krásnymi historickými pamiatkami mesta, akými sú Big Ben, Tower Bridge, Hyde Park, Greenwich  park a observatórium, námorné múzeum, British Museum, Trafalgar Square s národnou galériou, Buckingham Palace a iné. Nezabudnuteľná bola aj plavba loďou po Temži, návšteva múzea voskových figurín Md. Tussaud´s ako aj výhľad z London Eye na panorámu mesta. Keďže by sme sa s vami radi podelili o tieto zážitky, posielame aspoň zopár fotografií, ktoré nám budú spomienkou na toto úžasné multikultúrne veľkomesto Európy.

fotogaléria

SZŠ Vstúpte ...

Vzdelávacie centrum Microsoft