Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Kalendár

júl 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Voľné pracovné miesta na Sekcii laboratórnej kontroly ŠÚKL

 • Podrobnosti:
  Napísal/a: Mgr. Anna Kmeťová, redaktorka časopisu Teória a prax I Farmaceutický laborant

 • 24-jún-2020 15:24
ŠÚKL

Pre končiacich študentov – farmaceutických laborantov, zverejňujeme voľné pracovné miesta.

Laborant pre stredné školy:

Štátny ústav pre kontrolu liečiv hľadá nových ľudí na Oddelenie fyzikálno-chemických metód Sekcie laboratórnej kontroly, ktoré je jediné oficiálne certifikované laboratórium pre kontrolu liečiv na Slovensku (z angl. OMCL, Official Medicines Control Laboratory) pracujúce v rámci siete GEON (z angl. General European OMCL Network), na pozíciu laboranta, ktorého hlavnou náplňou práce je príprava roztokov na laboratórne skúšanie a výkon jednoduchých chemických alebo fyzikálnych meraní pri kontrole kvality liečiv (mzdové podmienky a požiadavky na vzdelanie viď v priloženom linku).

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o voľnej pozícii kliknite na nasledovný odkaz a neváhajte sa prihlásiť do výberového konania. Tešíme sa na Vás.

https://www.profesia.sk/praca/statny-ustav-pre-kontrolu-lieciv/O3920556

Analytik pre vysoké školy:

Štátny ústav pre kontrolu liečiv hľadá nových ľudí na Oddelenie fyzikálno-chemických metód Sekcie laboratórnej kontroly, ktoré je jediné oficiálne certifikované laboratórium pre kontrolu liečiv na Slovensku (z angl. OMCL, Official Medicines Control Laboratory) pracujúce v rámci siete GEON (z angl. General European OMCL Network), na pozíciu analytického chemika, ktorého hlavnou náplňou práce je vykonávanie laboratórneho skúšania kvality liekov pomocou analytických alebo fyzikálnych metód skúšania napr. HPLC, UV-Vis spektrofotometria, disolúcia (základná mzda od 913,00 EUR v závislosti od praxe).

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o voľnej pozícii kliknite na nasledovný odkaz a neváhajte sa prihlásiť do výberového konania. Tešíme sa na Vás.

https://open.slovensko.sk/VK/SelectionProcedureDetail/26614

SZŠ Vstúpte ...

Pridané fotogalérie

 1. 0
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
Pozrite si nové číslo