Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Školské kolo v silovom trojboji dievčat 2018

  • Podrobnosti:
    Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, Mgr. Erika Bobiková, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová

  • 14-február-2018 18:20

V spolupráci s ŠK Zemplín Michalovce – oddiel silového trojboja sa v posilňovni Matice slovenskej na Ulici Masarykovej 42 v Michalovciach 12.2.2018 uskutočnilo Školské kolo v silovom trojboji dievčat 2018 na SZŠ v Michalovciach. Riaditeľom súťaže bol Ladislav Lechan ml., rozhodcami – Mgr. Erika Bobíková a PaedDr. Milan Kušej. Zúčastnilo sa ho 6 dievčat – Gabriela Komárová, Dagmar Holejová I.FL, Jana Bérešová, Lívia Horňáková I.ZB, Vladimíra Dohaňošová, Anna Ujjobbáďová IV.ZA. Súťažilo sa v troch disciplínach – v tlaku na lavičke, v drepoch s činkou a v bicepsových zhyboch s činkou. Dievčatá tlačili činku na lavičke a robili drepy s činkou 50 percent a bicepsové zhyby s činkou 20 percent hmotnosti svojho tela. Za jedno opakovanie v tlaku na lavičke a v bicepsových zhyboch bol 1 bod a za 1 drep 0,5 boda.

Tabuľka výsledkov

Víťazkou sa stala Anna Ujjobbáďová zo IV.ZA. Dievčatá na 1. – 3. mieste dostali diplomy, medaily a vecné ceny. Naše poďakovanie patrí Ladislavovi Lechanovi ml. za nezištnú pomoc pri organizovaní tejto súťaže.

SZŠ Vstúpte ...