Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Lyžiarsky výcvikový kurz

  • Podrobnosti:
    Napísal/a: Mgr. Marcel Makovič, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová

  • 06-marec-2020 15:51
Lyžiarsky výcvikový kurz

V dňoch 10. – 14. februára 2020 sa 38 žiakov 1. ročníka zúčastnilo lyžiarskeho kurzu, ktorý sa konal v lokalite športovo-rekreačného strediska Jahodná Resort pri Košiciach. Pedagogický dozor, prácu inštruktorov a prácu zdravotníka zabezpečovali učitelia našej školy.

lyziarsky jahodna 20 02Kurz bol zameraný na základný lyžiarsky výcvik. Pod vedením inštruktorov žiaci pracovali v družstvách, do ktorých boli zaradení na základe svojej výkonnosti. Žiaci a učitelia mali v stredisku Jahodná Resort pri Košiciach výborné podmienky na realizáciu kurzu. Výcvik mohol prebiehať na svahoch s rozličnou obtiažnosťou. K dispozícii pre výučbu a trávenie voľného času mali spoločenskú miestnosť s dataprojektorom. Prístup žiakov k plneniu povinností a ich spolupráca s učiteľmi bola príkladná, všetci zúčastnení vyslovili maximálnu spokojnosť s kurzom.

SZŠ Vstúpte ...