Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Atletika na SZŠ v Michalovciach.

Medailová žatva atlétok a atlétov

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 29 apríl 2019

O bohatú medailovú žatvu pre našu školu v atletike stredných škôl sa postarala 13 - členná výprava v zložení Daniela Krajčíková z I. M, Diana Olšavská z I. M, Samuel Gutič z I. M, Samuel Seiler z I. M, Adam Kapajka z I. FL, Marek Zápotočný z I. ZB, Erika Michalcová z II. M, Jakub Parnica z II. M, Janka Bérešová z II. ZB, Dagmar Holejová z II. FL, Dávid Tertinský z III. ZA, Petra Tomko Kralová z III. M a Dávid Reby z III. M pod vedením vyučujúcich telesnej a športovej výchovy - Mgr. Marcela Makoviča a PaedDr. Milana Kušeja.

Čítať ďalej...

Naša mini výprava nesklamala

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 26 november 2018

Beh Ivana Pšenka 2018Žiaci našej školy  - v zložení Marek Janok I. M, Lívia Horňáková II. ZB, Jakub Parnica II. M - sa 23. novembra 2018 zúčastnili Behu Ivana Pšenka, ktorý sa konal na Námestí osloboditeľov v Michalovciach. V konkurencii 12 účastníkov sa naši zástupcovia nestratili. V kategórii dorasteniek obsadila Lívia Horňáková 3. miesto a Jakub Parnica v kategórii dorastencov tiež 3. miesto. Dorastenky absolvovali 2 kolá – 2 km a dorastenci 3 kolá – 3 km.

Fotogaléria

Beh zdravia

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 19 september 2018

Prvou školskou športovou súťažou v školskom roku 2018/2019 bol Beh zdravia, ktorý sa uskutočnil 18. septembra 2018 o 13:35 hod. v okolí SZŠ Michalovce.

Čítať ďalej...

Cenný úspech

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku mgr. Stanislava Markovičová
 • 07 máj 2018

Cenný úspech pre SZŠ v Michalovciach vybojoval žiak Dávid Tertinský z II. ZA, ktorý sa 4. mája 2018 zúčastnil Krajského kola v atletike v Košiciach. S ďalšími 7 pretekármi súťažil v hode oštepom. Jeho výkon 36,17 m stačil na výborné 3. miesto.
K dosiahnutému výsledku mu blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy !!!

Okresné kolo v ľahkej atletike dievčat a chlapcov SŠ

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová
 • 25 apríl 2018

SOŠ OaS v Michalovciach zorganizovala 24. apríla 2018 Okresné kolo v ľahkej atletike dievčat a chlapcov stredných škôl v atletickom areáli IV.ZŠ Michalovce.
V konkurencii GPH Michalovce, SOŠT Michalovce, CSOŠ Michalovce, SOŠT Michalovce, GĽŠ Michalovce, SOŠ OaS Michalovce, SOŠ Strážske, SOŠ Veľké Kapušany, Gymnázia Veľké Kapušany sa nestratili ani reprezentanti SZŠ v Michalovciach.

Čítať ďalej...

Detský beh Ivana Pšenka

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 28 november 2017

Dávid Reby (II.M) na stupni víťazov - I. miestoCenný úspech pre našu školu vybojoval Dávid Reby z II.M, ktorý obsadil 1. miesto v konkurencii 14 bežcov v kategórií dorastencov v Detskom behu Ivana Pšenka. Tento beh sa uskutočnil 24. novembra 2017 o 15:00 v centre mesta Michalovce, kde dorastenci absolvovali 3 okruhy – vzdialenosť 3 km.
Za nesmiernu bojovnosť, taktickú zrelosť a bežecký výkon si Dávid Reby zaslúži pochvalu a uznanie.
Želáme mu ešte veľa bežeckých úspechov !!!

Fotogaléria

Krajské kolo v cezpoľnom behu stredných škôl

 • Napísal/a: RNDr. Jana Tokárová
 • 11 október 2017

Krajské kolo v cezpoľnom behu stredných škôlPrvýkrát v novodobej histórii našej školy sme mali zastúpenie v Krajskom kole v cezpoľnom behu stredných škôl v Kysaku aj v kategórii chlapcov. Víťaz okresného kola v cezpoľnom behu Dávid Reby z II.M si 10. októbra 2017 zmeral svoje sily v konkurencii 28 účastníkov tohto zaujímavého behu.
V silnej konkurencii - na náročnej trati o dĺžke 3,6 km s prevýšením 170 m v lesnom prostredí - sa nestratil a vybojoval pre naše farby 11. miesto.
Za vzornú reprezentáciu našej školy mu patrí naše poďakovanie.

Čítať ďalej...

SZŠ Vstúpte ...