Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Účelové cvičenia č. 1 a č. 3

  • Podrobnosti:
    Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová

  • 12-september-2017 05:56

Na začiatku školského roka žiaci I.ZA, I.ZB, I.M, I.FL absolvovali účelové cvičenia č.1 a žiaci II.ZA, II.ZB, II.M, II.FL absolvovali účelové cvičenia č.3 v termíne 5.9.2017 v primestskej časti Zemplínskej šíravy.

Účelové cvičenie 2017Výuka prebiehala na jednotlivých stanovištiach pod vedením pedagógov, vojakov a mestských policajtov – inšpektora Bamburáka a inšpektora Štefana. Z celkového počtu 104 žiakov I. ročníka bolo do účelového cvičenia č.1 zapojených priemerne 98,077 % žiakov, a chýbalo priemerne 1,923 % žiakov. Z celkového počtu 94 žiakov II. ročníka bolo do účelového cvičenia č.3 zapojených priemerne 100 % žiakov, a chýbalo priemerne 0 % žiakov.
Účelové cvičenia priniesli žiakom nové poznatky o pobyte a pohybe v prírode, o zdravotnej výchove, o riešení mimoriadnych udalostí, o práci kynológa a o sebaobrane. Žiaci boli disciplinovaní a nemali sme žiadne úrazy.

SZŠ Vstúpte ...