Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Krajské kolo olympiády v ANJ

  • Podrobnosti:
    Napísal/a: PhDr. Petra Delaporta, jaz. korekcia článku PhDr. Petra Delaporta

  • 14-február-2019 06:28

Krajské kolo olympiády v anglickom jazyku na KAA FF UPJŠ

V priestoroch Katedry anglistiky a amerikanistiky FF UPJŠ sa v stredu 13. 2. 2019 konalo krajské kolo olympiády v anglickom jazyku s takmer 90 súťažiacimi zo základných a stredných škôl Košického kraja. Našu školu reprezentoval žiak I.M triedy Nikolas Kapko, ktorý sa zaradil medzi úspešných riešiteľov olympiády. Konkurencia bola veľká a Nikolas sa umiestnil na krásnom štvrtom mieste. Ďakujeme za úžasnú reprezentáciu našej školy a Nikolasovi aj naďalej držíme prsty a prajeme veľa úspechov.

SZŠ Vstúpte ...